واحد تولید

در اين واحد مـواد اولیه وارد شده به شرکت ، تحت حرارت لازم و کنترل شدید بهداشتی و ایمنی و با استفاده از دستگـاه های پیشرفته اکسترودر و پرسنـل متخصص و همچنین بنا به تقاضای مشتـریان ، به فیلم مورد نظر تبدیل شده و در صورت نیاز به سالن چاپ منتقل می گردد.
اين شركت توان توليد انواع كيسه های پلاستيكی به شرح زير می باشد:

تولیـد فيـلم پلي اتيلـن سبـک تک لايه و سه لايه (LDPE) از 7cm تـا 500cm

تولید فيـلم پلي اتيلن سنگين (HDPE) از15cm تا 130cm در رنگ ها و ضخامت هاي مختلف

تولید سلفون تک لايه و سه لايه (PP) از عرض 20cm تا 100cm

تولید استرج صنعتی  از عرض 10cm تا 150cm به صورت 3 لایه و 5 لایه

واحد چاپ و لمینت

اين شركت با در اختيار داشتن انواع دستگاه های چاپ فلسكو ايرانی و خارجی قادر به چاپ انواع كيسه های پلاستيكی در عرض ها ، رنگ بندی های ذیل می باشد:

چاپ 6 رنگ فلكسو انواع محصولات تا عرض 50 سانتیمتر

چاپ 4 رنگ فلكسو، سيلندر مركزی ( انواع محصولات جهت مصارف غذايی ، بهداشتی ، تبليغاتی و …) تا عرض  100 سانتي متر

چاپ 4 رنگ فلكسو تا عرض 120 سانتي متر جهت مصارف تبليغاتی ، روكش فرش ، ايزوگام ، فوم و …

چاپ 2 رنگ تا عرض  200سانتي متر جهت مصارف تبليغاتی ، روكش تشك های خواب ، شيرينگ ، روكش پالت و …

در این واحد، پرسنل مجرب با استفاده از دستگاه هایی با قابلیت بالا و با استفاده از خلاقیت های فردی سعی در جلب رضایت مشتریان دارند. همچنین فعالیت هایی چـون چاپ فلکسو روی نایلون ، نایلکس ، سلفون ، OPP و … و در صورت لزوم انجام لمینيت و برش از اقدامات این واحد می باشد.

واحد دوخت و برش

این واحد با در اختيار داشتن انواع دستگاه های دوخت پیشرفته به تکنولوژی روز دنیا، قادر به پوشش بسیاری از سفارشات مشتـریان در انواع محصولات بـا ابعاد متغیر می باشد.

از آنجـا که بسته بندی در دنیـای امروز از اهمیت خاصی برخوردار است ، لذا این شرکت با خرید انواع دستگاه های پیشرفته داخلی و خارجی و دقت عمل پرسنل ، سعی در تولید محصولاتی با کیفیت بالا جهت مرتفع ساختن نیاز مشتریان دارد.

این واحـد با در اختيـار داشتن انـواع دستگـاه های دوخت :(ته دوخت ، دو سر دوخت ، بغل دوخت ، روده و کاست کن و انواع دسته های جانبی بندی ، تقویتی و ذوزنقه ای ) قادر به دوخت انواع پلاستـیک در ابعاد گوناگون جهت هرگونه بسته بندی مواد بهداشتی ، غذایی ، تبلیغاتی و …می باشد.

واحد آزمایشگاه و کنترل کیفی

با توجه به اهمیت رعایت بهداشت و کیفیت مواد اولیه و همچنین الزامات اداره نظارت بر مـواد غذایی ، آرایشی و بهداشتی ، این واحـد موظف به انجام آزمایشات روتین MFI و TENSIL و سایر آزمایشات مربوط به مواد اولیه و محصولات می باشد.

سیستم کنترل غذا : توصيه شده توسط سازمان بهداشت جهانی WHO اينگونه تعريف می شود: يک فعاليت قانونی اجباری که توسط مسئولان ملی يا منطقه ای بـرای حمايت از مصرف کننده و تعيين سلامت و ايمنی غذا طی فرآيند توليد ، بسته بندی و توزيع برای مصرف انسان اجرا می شود.

برحسب اين نياز، شرکت پرنگار پلاستيک اصفهان با نام تجاری پرتاش (به معنای خرمن ماه) اقدام به اخذ پروانه های ساخت جداگانه جهت هر يک از محصولات بستـه بندی مواد غذایی و بهداشتی خود نموده است تا بديـن وسيـله و با تلاش های جمـعی، تمـامی بخش های شرکت کننده در زنجيره غذايی، ايمنی و سلامت مواد غذايی را هرچه بيشتر تأمين نمايد.

اطلاعات تماس

تلفن : 03145642711

فکس : 03145642712

ایمیل : PartashPlastic@gmail.com

آدرس :  اصفهان ، شهرك صنعتی مورچه خورت ، خيابان شیخ بهایی ، خیابان رازی ، پلاك 103

 instagram  telegram  twitter Aparat Icon  linkedin